Rejestracja

tel. 791 911 280

Zobacz godziny przyjęć

Adres

os. Słoneczne 11
(ul. S. Żeromskiego 11)
Kraków - Nowa Huta

Zobacz na mapie

Kontakt

Katarzyna Skotnicka-Nowakowska
lekarz stomatolog
tel. kom. 791 911 280
e-mail: katarzyna@skotnicka.pl

img_2.jpg

Po godzinach...

Skuteczna reklama w internecie przekłada się na wymierne korzyści biznesowe!

Reklama w internecie to marketing w wyszukiwarkach (SEM), pozycjonowanie stron i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w internecie i linki sponsorowane (Google AdWords) oraz wiele innych form marketingu internetowego.

www.asgard.krakow.pl


Katarzyna Skotnicka-Nowakowska
lekarz stomatolog

Serdecznie zapraszam wszystkich do gabinetu stomatologicznego, który znajduje pod nowym adresem na os. Słonecznym 11 (ul. S. Żeromskiego 11) w Krakowie - Nowej Hucie.

Niewątpliwym atutem dla wszystkich Was będzie kompleksowa profesjonalna obsługa z zakresu profilaktyki i leczenia stomatologicznego a także z zakresu stomatologii estetycznej, ortodoncji i protetyki.

Zobacz:

 
Gabinet stomatologii rodzinnej zaprasza ponownie
Sobota, 01 Sierpień 2009 00:00

Po dłuższej przerwie ponownie zaczyna działać Stomatologia Bez Bólu - profesjonalny gabinet stomatologii zachowawczej i estetycznej. Zmianie uległo właściwie wszystko. Nowa lokalizacja na os. Słoneczne 11, Kraków (Nowa Huta) - jest to niedaleko od poprzedniego miejsca. Nowy, estetyczny i doskonale wyposażony gabinet. Nowa, szersza, kompleksowa oferta zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, chirurgii ogólnej oraz protetyki. A także nowa strona internetowa, na której znajdziecie informacje o oferowanych usługach, wyposażeniu gabinetu, godzinach przyjęć oraz dane teleadresowe. Zapraszam do korzystania z usług!

Wasz lekarz stomatolog
Katarzyna Skotnicka-Nowakowska

Zmieniony ( Czwartek, 06 Sierpień 2009 19:45 )
 

Powiedz, czego potrzebujesz...

Najbardziej interesuje mnie...