Rejestracja

tel. 791 911 280

Zobacz godziny przyjęć

Adres

os. Słoneczne 11
(ul. S. Żeromskiego 11)
Kraków - Nowa Huta

Zobacz na mapie

Kontakt

Katarzyna Skotnicka-Nowakowska
lekarz stomatolog
tel. kom. 791 911 280
e-mail: katarzyna@skotnicka.pl

img_1.jpg

Po godzinach...

Skuteczna reklama w internecie przekłada się na wymierne korzyści biznesowe!

Reklama w internecie to marketing w wyszukiwarkach (SEM), pozycjonowanie stron i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w internecie i linki sponsorowane (Google AdWords) oraz wiele innych form marketingu internetowego.

www.asgard.krakow.pl

Gabinet stomatologiczny Drukuj Email

Obok profesjonalnej obsługi, naszym celem jest także stworzenie przyjaznej atmosfery oraz obustronnego zaufania . Każdy pacjent traktowany jest u nas personalnie a lekarz bez oporów odpowie na każde pytanie. Staramy się w łatwy sposób przedstawić plan i kosztorys leczenia.

Najmłodszych zapraszamy na tzw. wizyty adaptacyjne, które polegają na wprowadzeniu malucha w świat stomatologii. Dla nich przygotowaliśmy szereg niespodzianek, począwszy od legitymacji dzielnej szczeżui po dyplomy, ordery odważnego pacjenta i wielu innych gadżetów.

Bez bólu

W naszym gabinecie dokładamy wszelkich starań, aby wizyty przebiegały bezboleśnie i w miłej atmosferze. Oferujemy państwu znieczulenia nowej generacji. Dzięki temu zabiegi są wykonywane szybko, sprawnie i nie pozostawiają przykrych wspomnień w pamięci. Specjalnie w trosce o państwa zdrowie i życie dysponujemy również środkami znieczulającymi dla kobiet ciężarnych, dzieci i pacjentów obciążonych chorobami ogólnoustrojowymi.

Gwarancja jakości.

W naszym gabinecie mogą państwo liczyć na najwyższą jakość wykonywanych usług, stąd udzielamy na nie rocznej gwarancji. Pracujemy nowoczesnymi, mikrohybrydowaymi materiałami kompozytowymi (światłoutwardzalnymi) zapewniając zadowalający efekt kosmetyczny. Bardzo szeroka gama kolorystyczna wypełnień daje ogromną wszechstronność i duże możliwości estetyczne. Preferujemy materiały dopasowujące się swą barwą do tkanek twardych zęba. Ubytki próchnicowe opracowywane są ze szczególnym uwzględnieniem oszczędności zdrowych tkanek zęba.

Promocyjne ceny.

Cennik jaki obowiązuje w gabinecie uwzględnia ceny promocyjne dla stałych pacjentów i tych którzy leczą się u nas rodzinnie. Dla takich klientów badanie kontrolne jest gratis a dla nowych pacjentów tylko przy zabiegu jest bezpłatne. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za wizytę. W cenę wchodzi tylko i wyłącznie cena zabiegu. Ceny są zróżnicowane. Przykładowo za małe wypełnienie klient płaci mniej niż za duże. Cennik jest do wglądu w gabinecie.

Szanujemy Twój czas.

W gabinecie obowiązuje godzinowy system wizyt. Każdy pacjent umawiany jest na dany dzień i godzinę – również w weekendy. Dzięki takiemu rozwiązaniu chcemy oszczędzić państwu oczekiwania na wizytę w kolejce. Na życzenie pacjenta przypominamy o terminie smsem.

Rejestracja

W celu rejestracji prosimy dzwonić pod numer podany w zakładce "Adres i kontakt".

Zmieniony ( Środa, 19 Październik 2011 13:11 )
 

Powiedz, czego potrzebujesz...

Najbardziej interesuje mnie...