Rejestracja

tel. 791 911 280

Zobacz godziny przyjęć

Adres

os. Słoneczne 11
(ul. S. Żeromskiego 11)
Kraków - Nowa Huta

Zobacz na mapie

Kontakt

Katarzyna Skotnicka-Nowakowska
lekarz stomatolog
tel. kom. 791 911 280
e-mail: katarzyna@skotnicka.pl

img_2.jpg

Po godzinach...

Skuteczna reklama w internecie przekłada się na wymierne korzyści biznesowe!

Reklama w internecie to marketing w wyszukiwarkach (SEM), pozycjonowanie stron i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w internecie i linki sponsorowane (Google AdWords) oraz wiele innych form marketingu internetowego.

www.asgard.krakow.pl

Czysto i sterylnie Drukuj Email

W naszym gabinecie mogą być pewni co do czystości i sterylności. Gabinet wyposażony w wysokiej klasy autoklaw do sterylizacji narzędzi i wierteł.W autoklawach proces sterylizacji skutecznie usuwa bakterie z najodleglejszych przestrzeni i przewężeń instrumentów oraz materiałów porowatych. Raz w miesiącu w laboratorium diagnostyki skrupulatnie sprawdzana jest również skuteczność sterylizacji przy pomocy biologicznych wskaźników. Ponadto przy każdym zestawie narzędzi umieszczamy wskaźniki sterylizacji (w postaci paska - indicatora), by mieć pewność czy ów proces przebiegł prawidłowo.

Wszystkie narzędzia przed sterylizacją są czyszczone w myjkach ultradzwiękowych, dzięki czemu nie pozostają na nich resztki po wcześniejszych zabiegach, nawet w najskrytszych zakamarkach. Preparaty czyszczące skutecznie eliminują wirusy (m. in. HIV, HBV, HCV), przetrwalniki bakterii, grzyby i prątki gruźlicy. Bez śladu usuwją zanieczyszczenia pochodzenia organicznego - wydzielinę ropną, plwocinę, krew.

Dla każdego pacjenta czeka jednorazowy kubeczek,fartuszek pod brodę, zagłówek, ślinociąg, okulary ochronne osłaniające oczy przed drobinami, które mogłyby dostać się do oczu. Do wszystkich zabiegów używamy również nowych, jałowych rękawiczek lateksowych.

Zmieniony ( Czwartek, 06 Sierpień 2009 20:28 )
 

Powiedz, czego potrzebujesz...

Najbardziej interesuje mnie...