Rejestracja

tel. 791 911 280

Zobacz godziny przyjęć

Adres

os. Słoneczne 11
(ul. S. Żeromskiego 11)
Kraków - Nowa Huta

Zobacz na mapie

Kontakt

Katarzyna Skotnicka-Nowakowska
lekarz stomatolog
tel. kom. 791 911 280
e-mail: katarzyna@skotnicka.pl

img_3.jpg

Po godzinach...

Skuteczna reklama w internecie przekłada się na wymierne korzyści biznesowe!

Reklama w internecie to marketing w wyszukiwarkach (SEM), pozycjonowanie stron i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w internecie i linki sponsorowane (Google AdWords) oraz wiele innych form marketingu internetowego.

www.asgard.krakow.pl

Profilaktyka Drukuj Email

Profilaktyka próchnicy czyli lepiej zapobiegać niż leczyć.

Atutem naszego gabinetu jest profilaktyka czyli zapobieganie próchnicy. W ramach usług oferujemy państwu profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej,wybarwianie płytki bakteryjnej, co wyraźnie unaocznia pacjentowi czy do tej pory stosowane techniki czyszczenia zębów są skuteczne. Proponujemy profesjonalne czyszczenie zębów (scaling i piaskowanie), lakierowanie i lakowanie zębów stałych. Zabiegi higienizacyjne powinny być wykonywane, co najmniej dwa razy do roku przy wzorowej higienie jamy ustnej. W innym przypadku raz na 3 miesiące o ile lekarz nie zadecyduje inaczej.

Ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego

Scaling - czyli skuteczne, nieinwazyjne, usuwanie kamienia nazębnego przy użyciu systemów ultradźwiękowych, które spycha do lamusa ręczne zrywanie złogów. Końcówki nowoczesnych urządzeń nie mają bezpośredniego kontaktu z zębem a pod wpływem produkowanych wibracji kamień nazębny kruszy się, odpada od powierzchni zęba nie uszkadzając szkliwa.

Zmieniony ( Czwartek, 06 Sierpień 2009 20:02 )
 

Powiedz, czego potrzebujesz...

Najbardziej interesuje mnie...