Rejestracja

tel. 791 911 280

Zobacz godziny przyjęć

Adres

os. Słoneczne 11
(ul. S. Żeromskiego 11)
Kraków - Nowa Huta

Zobacz na mapie

Kontakt

Katarzyna Skotnicka-Nowakowska
lekarz stomatolog
tel. kom. 791 911 280
e-mail: katarzyna@skotnicka.pl

img_2.jpg

Po godzinach...

Skuteczna reklama w internecie przekłada się na wymierne korzyści biznesowe!

Reklama w internecie to marketing w wyszukiwarkach (SEM), pozycjonowanie stron i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w internecie i linki sponsorowane (Google AdWords) oraz wiele innych form marketingu internetowego.

www.asgard.krakow.pl

Specjalistyczna stomatologia dla kobiet w ciąży. Drukuj Email

Gabinet stomatologiczny ściśle współpracuje z lekarzem ginekologiem-położnikiem. Dzięki temu gwarantujemy przyszłym mamom fachową i profesjonalną opiekę. W gabinecie dysponujemy odpowiednimi znieczuleniami dla kobiet ciężarnych, posiadamy wiedzę jakie środki przeciwbólowe oraz antybiotyki można stosować w doraźnej pomocy.

Podczas ciąży w organizmie kobiety dochodzi do szeregu zmian. Właśnie z tego powodu należy szczególnie uważać podczas leczenia farmakologicznego, by nie uszkodzić ustroju matki oraz rozwijającego się płodu. Ciąża wpływa wyraźnie na czułość włókien nerwowych na znieczulenie dla ciężarnej znieczulenie miejscowe oraz na szybkość ich działania. Niestety wszystkie leki miejscowego znieczulenia pokonują barierę łożyskową i docierają do płodu. Istnieją jednak preparaty, które płód jest w stanie metabolizować w podobnym stopniu jak czyni to organizm dorosłego człowieka. Takimi właśnie dysponujemy w naszym gabinecie. Stosowanie nieodpowiednich środków może prowadzić do wielu poważnych powikłań, włącznie z utratą ciąży. Podobnie nie należy bagatelizować zażywania nieodpowiednich środków bólowych czy antybiotyków.

Zmieniony ( Czwartek, 06 Sierpień 2009 20:15 )
 

Powiedz, czego potrzebujesz...

Najbardziej interesuje mnie...